Nezařazené

Auditorská kancelář

By 28. 12. 2014 No Comments

Jako auditorská kancelář Interexpert Bohemia působíme již od roku 1990, kdy byl umožněn porevoluční legislativou vznik soukromých společností.

Jsme auditorská kancelář s 20 lety zkušeností

Nejprve se naše auditorská kancelář věnovala rozvoji v rámci firmy. Následně jsme se však úspěšně etablovali v privatizačních projektech a soustředili se na spolupráci s evropskými i zámořskými společnostmi, které vstupovali na český trh.

Spolupracujeme s Evropskou komisí

Od roku 1998 spolupracujeme v rámci rozšíření našich služeb pro klienty s Evropskou komisí. Provedli jsme více než 2500 auditů dotací spolufinancovaných EK. Díky tomu se naše auditorská kancelář řadí mezi odborníky v tomto oboru.

Jsme uznávaným partnerem při realizaci jak komerčních projektů, tak při uskutečňování veřejných zakázek zadávaných státem. Proto se auditorská kancelář Interexpert rozšířila o divizi zaměřenou na neziskový sektor. Stali jsme se respektovaným partnerem jak při realizaci komerčních projektů stovek privátních společností, tak při realizaci veřejných zakázek zadávaných státem.

Jsme auditorskou kanceláří s vysoce kvalifikovanými odborníky, kteří jsou testování kontrolami z Evropského účetního dvora a Evropské komise. Stali jsme se členem PRIME GLOBAL – nadnárodní asociace účetních a auditorů. Díky zkušenostem nabytým v zahraničí i ve spolupráci s ryze českými firmami tak neustále zvyšujeme svoji profesionalitu a hodnotu na trhu.

Rádi vám poskytneme nezávaznou konzultaci s jedním za našich odborníků. Ať už potřebujete pomoci s čímkoli, neváhejte nás kontaktovat.

Naše auditorské služby

Audity zvláštního typu projektů spolufinancovaných Evropskou komisí
Due diligence
Statutární audity
Statutární audity veřejných výzkumných institucí
Forenzní audit
Financial and System Audits programů EUROPAID
Ověření účetní závěrky církví a náboženských společností
Přezkum hospodaření územních samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí