O nás

dusO společnosti

Společnost INTEREXPERT CZ byla založena v roce 1990, tj. ihned jakmile politické změny v roce 1989 vedoucí k demokracii v tehdejším Československu a úprava legislativy, umožnily vznik soukromých společností. V prvních letech se na rodícím trhu věnovala internímu rozvoji a velmi brzy se úspěšně etablovala při realizaci velkých privatizačních projektů. Zároveň se soustředila na spolupráci s firmami ze starých zemí Evropské unie a USA, které v této době vstupovaly na český trh. Zahájení spolupráce s Evropskou komisí při zpracování auditů v roce 1998, bylo logickým vyústěním aktivit společnosti INTEREXPERT v prvním desetiletí její existence.   INTEREXPERT provedl za dobu své existence více než 2500 auditů dotací a právě tyto zkušenosti, spolu s velmi flexibilním a erudovaným týmem specialistů, nás staví mezi špičku odborníků v této problematice!

Během následujícího období se stala respektovaným partnerem při realizaci veřejných zakázek zadávaných českým státem i při realizaci komerčních projektů stovek soukromých společností.Rozrostla se o další divize, INTEREXPERT BOHEMIA a INTEREXPERT neziskový sektor a stala se členem nadnárodní asociace účetních a auditorů PRIME GLOBAL.

Máme tým přátelských, vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou pravidelně testování kontrolami z Evropské komise nebo kontrolami z Evropského účetního dvora. Každodenní mezinárodní spolupráce zajistila, že v každém z nás je právě ten správný poměr pokory a sebevědomí. Zkušenosti nabyté v zahraničí předáváme i ryze českým firmám, které pak zvyšují svoji hodnotu na trhu a úspěšně expandují do zahraničí.

 

Ing. Emil Bušek
Audit partner

Máme tým přátelských, vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou pravidelně testování kontrolami z Evropské komise nebo kontrolami z Evropského účetního dvora. Každodenní mezinárodní spolupráce zajistila, že v každém z nás je právě ten správný poměr pokory a sebevědomí. Zkušenosti nabyté v zahraničí předáváme i ryze českým firmám, které pak zvyšují svoji hodnotu na trhu a úspěšně expandují do zahraničí.

Spolupracujeme

Konference EOED Prague 2014
Podpořili jsme druhý ročník konference, jejíž tématem bylo mikrofinancování a podnikání v ČR.

Získali jsme mnoho zkušeností a inspirace od skvělých zahraničních hostů, jako byla  CRISTINA DUMITRESCU (EUROPEAN INVESTMENT FUND), CLAUDIA REVILLA OSTOS (GENERAL DIRECTOR OF PRODESARROLLO), ZUNILDA VERGARA MONSALVE (FONDO ESPERANZA) a SOURIYA OTMANI (MOROCCAN AMBASSADOR, CZECH) REPUBLIC).