Auditorská společnost

0 comments

Auditorská společnost Interexpert CZ byla založena v okamžiku, kdy byl porevoluční legislativou umožněn vznik soukromých společností.

Jsme auditorská společnost s více než 20 letou tradicí.

V prvopočátcích se auditorská společnost Interexpert CZ věnovala internímu rozvoji. Později jsme se ale úspěšně etablovali při privatizačních projektech. Soustředili jsme se na spolupráci se společnostmi ze Spojených států amerických i ze zemí Evropské unie, jež se svým podnikáním vstupovali na český trh.

Spolupráce s Evropskou komisí

V roce 1998 jsme při zpracovávání auditů zahájili spolupráci s Evropskou komisí. Za dobu fungování naší auditorské společnosti jsme provedli více než 2500 auditů dotací. Tyto naše zkušenosti společně s velmi erudovaným a flexibilním týmem specialistů nás staví na do pozice odborníků v této problematice.

Stali jsme se respektovaným partnerem jak při realizaci komerčních projektů stovek privátních společností, tak při realizaci veřejných zakázek zadávaných státem. Díky tomu se auditorská společnost Interexpert rozšířila o další divize zaměřené na neziskový sektor a zpracování účetnictví a stala se členem PRIME GLOBAL (nadnárodní asociace účetních a auditorů).

Jsme auditorskou společností s vysoce kvalifikovanými odborníky, kteří jsou testování kontrolami z Evropského účetního dvora a Evropské komise. Díky zkušenostem nabytým v zahraničí i ve spolupráci s ryze českými firmami tak neustále zvyšujeme svoji profesionalitu a hodnotu na trhu.

Rádi vám poskytneme nezávaznou konzultaci s jedním za našich odborníků. Ať už potřebujete pomoci s čímkoli, neváhejte nás kontaktovat.

Naše auditorské služby

Audity zvláštního typu projektů spolufinancovaných Evropskou komisí
Due diligence
Statutární audity
Statutární audity veřejných výzkumných institucí
Forenzní audit
Financial and System Audits programů EUROPAID
Ověření účetní závěrky církví a náboženských společností
Přezkum hospodaření územních samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí

Share This:
English